Webinar szkoleniowy z zakresu zarządzania danymi badawczymi w projektach NCN

Serdecznie zapraszamy Państwa na webinar szkoleniowy z zakresu zarządzania danymi badawczymi w projektach Narodowego Centrum Nauki. Termin webinarium został ustalony na 13 kwietnia 2023 r. o godz. 10:00 za pośrednictwem platformy Clickmeeting.

Na webinarze zostaną poruszone następujące kwestie:

Polityka NCN dotycząca otwartego dostępu.

Dlaczego ważne jest zapewnienie otwartego dostępu do danych badawczych?

Struktura Planu Zarządzania Danymi (ang. Data Management Plan, DMP) stanowiącego część wniosku o finansowanie projektów przez NCN.

Jak przebiega proces oceny Planów Zarządzania Danymi i raportu końcowego z realizacji Planu Zarządzania Danymi w NCN?

Szkolenie poprowadzi Natalia Galica, główny specjalista w NCN ds. otwartej nauki.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 7 kwietnia 2023 r. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Potwierdzenie udziału zostanie przesłane do Państwa drogą e-mailową po zakończeniu naboru zgłoszeń. Zwracamy uwagę, że samo wysłanie zgłoszenia na webinar nie stanowi potwierdzenia udziału. Przy rekrutacji decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Poniżej link do formularza zgłoszeniowego: